Černá Louže

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Nová Ves 42, Branžež, Branžež 29402

Perfektní
dle 16 recenzí

96%

Iveta Lebrušková
dospělý pár, 20.5.2018

Budova restaurace a penzionu Černá Louže se nachází v obci Branžež u Nové Vsi nedaleko od Komárovského rybníka.
Disponuje kapacitou 8 nadstandardně vybavených pokojů. Útulná a moderně zařízená budova v sobě skrývá restauraci s nabídkou skvělé domácí kuchyně. Součástí prostor je též privátní wellness klub, ve kterém hosté navštíví vířivý bazén a finskou saunu s kapacitou až 6 osob.  V penzionu je hostům zdarma k dispozici wifi připojení na internet. Využití soukromého parkování u penzionu je též bezplatné.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Černá Louže On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový standard
Dvoulůžkový Exclusive
Apartmán

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Černá Louže Pokoje

Hosté penzionu Černá Louže se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích třech kategorií.
Součástí všech z nich je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, županem, přezůvkami a hotelovou kosmetikou.
V pokojích hosté ulehnou na kvalitní postele Hästens s matracemi z koňských žíní. K dispozici jim bude televize, minibar, trezor a bezdrátové připojení na internet zdarma. Pokoje typu apartmá nabídnout navíc extra kosmetické vybavení. Pokoje kategorie exclusiv disponují sprchovým koutem s vodopádem a deštěm a jsou vybaveny klimatizací.  Po celodenní turistice v Českém ráji si můžete odpočinout v hotelové sauně a vířivém bazénu.

Černá Louže Gastronomie

Každé ráno jsou pro hosty připraveny bohaté bufetové snídaně. Hotelová restaurace v době oběda nabízí výhodná denní menu. Hosté mohou vybírat i z nabídky stálého jídelního lístku, na kterém najdou speciality mezinárodní kuchyně. Obsáhlý vinný lístek uspokojí i náročné klienty.

Černá Louže Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Černá Louže Dostupnost

Penzion Černá Louže najdeme v klidné části obce Nová Ves, Branžež. Autobusová zastávka Na Kopečku se nachází 250 m od jeho budovy. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová spojení do okolních měst. Přijíždíte-li do penzionu autem, můžete zdarma využít soukromého parkoviště v areálu budovy.

Černá Louže Okolí

Prachovské skály jsou jedním z nejznámějších míst v Českém ráji oblíbeným hlavně u horolezců. Skalami vede mnoho turistických tras, které vám ukáží rokle, strže a krásné vyhlídky jako je např. vyhlídka Českého ráje nebo Císařská chodba.
Symbolem oblasti je též hrad Trosky, který tvoří dvě věže, Baba a Panna. Z jejich výšky 57 m se vám naskytně nádherný výhled do dalekého okolí. Nově si na hradě Trosky můžete zahrát únikovou hru Čertova mřížka, při které budete komunikovat s robotem Čendou.

Černá Louže

Nová Ves 42, Branžež, Branžež
Zobrazit celou mapu